E’lon! O‘zbekiston Respublikasi Ta’limni rivojlantirish respublika ilmiy-metodik markazi tomonidan “Yosh olimlar va tadqiqotchilar maktabi” nomli ilmiy-amaliy onlayn o’quv kursi tashkil etilgan.
26.06.2025
Mazkur kurs respublikamizdagi mavjud fan yo‘nalishlari bo‘yicha oliy ta’lim muassasalarining bakalavriat va magistratura bosqichlarida tahsil olayotgan talabalar hamda falsafa doktori (PhD) va Fan doktori (DSc) ilmiy darajalariga da’vogar izlanuvchilar uchun ilmiy faoliyatga oid metodik tavsiyalar va ishlanmalar ishlab chiqilmoqda. Platformadan http://raqamlitalim.trm.uz/yosholim havolasi yoki quyida keltirilgan QR orqali foydalanishingiz mumkin:

Объявление Республиканским научно-методическим центром развития образования Республики Узбекистан организован научно-практический онлайн-курс обучения «Школа молодых ученых и исследователей».
26.06.2025
Данный курс предназначен для разработки методических рекомендаций и разработок для научной деятельности для студентов, обучающихся на бакалавриате и магистратуре высших учебных заведений по существующим научным направлениям нашей республики, а также для соискателей ученых степеней доктора философии (PhD) и доктора наук (DSc). Воспользоваться платформой можно по ссылке http://raqamlitalim.trm.uz/yosholim или по QR-коду ниже: