Chorshanba, 26 Mart 2025 16:06
#Ma’rifat soati “Ipak yo‘li” turizm va madaniy meros xalqaro universitetida bugun 26-mart kuni o‘tkazilgan navbatdagi Ma`rifat soati “Yangi O’zbekiston yoshlari” mavzusiga bag‘ishlanib, unda 1-bosqich Mar-124, 2-bosqich Tour-123, Tour 223, Log-123 guruhlari talabalari va 3-bosqich Guide-122-guruhi talabalari ishtirok etishdi.
#Ma’rifat soati
“Ipak yo‘li” turizm va madaniy meros xalqaro universitetida bugun 26-mart kuni o‘tkazilgan navbatdagi Ma`rifat soati “Yangi O’zbekiston yoshlari” mavzusiga bag‘ishlanib, unda 1-bosqich Mar-124, 2-bosqich Tour-123, Tour 223, Log-123 guruhlari talabalari va 3-bosqich Guide-122-guruhi talabalari ishtirok etishdi. Ma’rifat soati darslarida o‘qituvchilar tomonidan Yangi O‘zbekistonda Uchinchi Renesans qurishda universitetimiz talaba-yoshlarining o‘rni va roli xususida gapirildi. Ochiq va samimiy o‘tgan Ma’rifat soatlarida talaba-yoshlar jamiyatdagi ijtimoiy-iqtisodiy o‘zgarishlar xususida zarur ma’lumotlarga ega bo‘lishdi.